Karrier Pest, Népliget

Hétszínvirág Sóterápia; Pest, Népliget

Vállalkozásunk célja, hogy minél több, légúti megbetegedéssel küzdő gyermekhez és

felnőtthöz tudjuk eljuttatni a komplex és gyógyszermentes kezelésünket. Sok éves

tapasztalattal rendelkezünk alsó és felső légúti betegségekben és allergiában szenvedő

gyerekek gyógyításában. A további fejlődésünk érdekében keresünk talpraesett

részmunkaidős kollégát, akivel továbbra is tudjuk garantálni a minőségi szolgáltatásunkat

pácienseinknek.

Munkakör:

- Egészségügyi asszisztens

Munkavégzés helye:

- Pest, Népliget

A munka:

- Páciensekkel történő telefonos és online időpont egyeztetés

- Páciensek fogadása és irányítása

- Fül-orr-gégészeti kezelés (Proetz kezelés)

- Sógenerátor kezelése

- Inhalálók előkészítése

- Adminisztráció

Elvárásaink feléd:

- Szeresd a gyerekeket

- Legyél türelmes és megértő a páciensekkel

- Tudj magabiztosan kommunikálni felnőttekkel és gyermekekkel

- Legyél pontos és megbízható

Feltétel:

- Egészségügyis végzettség

- Gyermekekkel kapcsolatos munkatapasztalat

Amit kínálunk neked:

- Több mint 10 éves szakmai tapasztalat

- Megtanítunk mindenre ami a munkádhoz szükséges lesz

- Folyamatosan fejlődő szakmai háttér

- Fiatal csapat

A munkaidő: megbeszélés alapján

nyitvatartási idő: Hétfőtől-péntekig 9-12; 16-19 óráig

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet önéletrajzodat küldd el a

lipka.zsuzsanna@gmail.com e-mail címre.